CertyfikatyDBAMY O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE

 

Wszystkie produkty Hilding Anders Polska są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Segregujemy uważnie wszystkie odpady, a w procesie produkcji nie korzystamy z chemikaliów i innych szkodliwych substancji. Dbamy o racjonalne wykorzystanie energii i staramy się korzystać z jej odnawialnych źródeł. Spełniamy wszelkie wymagania dotyczące emisji hałasu, temperatury, oświetlenia i jakości powietrza w firmowych pomieszczeniach.

 

Produkcja naszych łóżek i materacy oparta jest o surowce najwyższej jakości. Wszystkie produkty gotowe, a szczególnie modele przeznaczone dla najmłodszych są wielokrotnie testowane przez uprawnione instytucje i podlegają certyfikacji.

 

Materace Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex® zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

 

 

 

 

 

 

Materace Hilding posiadające status produktu medycznego (Salsa, Rumba, Zumba, Pasodoble, Makarena, Fandango) spełniają zasadnicze wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia, dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkownika, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

 

We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace medyczne Hilding zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość. Dowiedz się więcej o szwajcarskiej procedurze testowej .

 

 

 

 

 

 

Troska o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet, który decyduje często o zaufaniu, jakim obdarzają nas ich rodzice. Dlatego zadbaliśmy, by nasze materace Dobranocka, Kołysanka i Safety Smyk otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

 

 

 

Udostępnij

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, bez zmiany ustawień przeglądarki. Dowiedz się więcej